| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED | 450 m3/h |
| ENERGY CLASS | C |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 63.6 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 71 dB |
| LIGHTING TYPE | LED |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | TH64E4BG |
| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED: | 450 m3/h |
| ENERGY CLASS: | C |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 63.6 kWh |
| NUMBER OF MOTORS: | 1 |
| MAXIMUM MOTOR POWER: | 131 W |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 71 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | D |
| LIGHTING EFFICIENCY CLASS: | A |
| LIGHTING TYPE: | LED |
| (NOMINAL) POWER OF LIGHTING SY: | 3.0 W |
| WIDTH: | 60.00 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3838782388484 |













