| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED | 410 m3/h |
| ENERGY CLASS | C |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 57.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 69 dB |
| FILTER TYPE | PERMANENT |
| LIGHTING TYPE | LED |
| Brand | AEG |
| MODEL: | DPB3632S |
| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED: | 410 m3/h |
| ENERGY CLASS: | C |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 57.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 69 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | D |
| LIGHTING EFFICIENCY CLASS: | E |
| GREASE FILTERING EFFICIENCY CL: | D |
| FILTER TYPE: | PERMANENT |
| WIDTH: | 60.00 см |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 7332543827831 |












