| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 410 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | C |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 57.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 69 dB |
| ВИД ФИЛТРИ | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | AEG |
| МОДЕЛ: | DPB3632S |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 410 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | C |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 57.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 69 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ: | E |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ФИЛТРИРАНЕ: | D |
| ВИД ФИЛТРИ: | ПОСТОЯННИ |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 7332543827831 |












