| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 410 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | C |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 57.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 69 dB |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | ELECTROLUX |
| МОДЕЛ: | LFP326S |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 410 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | C |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 57.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 69 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ: | E |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ФИЛТРИРАНЕ: | D |
| ФИЛТЪР С АКТИВЕН ВЪГЛЕН: | Да |
| ИНТЕНЗИВНА СКОРОСТ: | Да |
| ШИРИНА: | 59.80 см |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 7332543828081 |

















