| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 360 m3/h |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 57 dB |
| ВИД ФИЛТРИ | ПОСТОЯННИ |
| Марка | TEKA |
| МОДЕЛ: | TL 6420.2 IX |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 360 m3/h |
| БРОЙ МОТОРИ: | 1 |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 57 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ: | F |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ФИЛТРИРАНЕ: | D |
| ВИД ФИЛТРИ: | ПОСТОЯННИ |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 8434778027761 |










