| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 392 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | C |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 56.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 71 dB |
| ВИД ФИЛТРИ | ПОСТОЯННИ |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | NK24M1030IB/UR |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 392 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | C |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 56.0 kWh |
| БРОЙ МОТОРИ: | 1 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА МОТОРИТЕ: | 90 W |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 71 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ: | D |
| ВИД ФИЛТРИ: | ПОСТОЯННИ |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8801643237080 |










