| SCREEN TECHNOLOGY | LED TV |
| DISPLAY SIZE INCH | 32.0 " |
| RESOLUTION | HD READY 1366 x 768 |
| PICTURE MOTION | 60 HZ |
| SMART TV | No |
| Brand | METZ |
| MODEL: | 32MTH2000Z LED |
| SCREEN TECHNOLOGY: | LED TV |
| DISPLAY SIZE INCH: | 32.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 80.0 см |
| RESOLUTION: | HD READY 1366 x 768 |
| PICTURE MOTION: | 60 HZ |
| DIGITAL TUNER: | DVB-T2/C/S2 |
| SMART TV: | No |
| SOUND TECHNOLOGY: | DOLBY DIGITAL PLUS |
| Number of HDMI inputs: | 3 |
| Number of USB ports: | 2 |
| STEREO JACK: | Yes |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| DIMENSION (H, W, D): | 479 x 718 x 205 |
| WEIGHT: | 3.35 КГ |
| VESA COMPATIBILITY: | 200 X 150 |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5907916000115 |































