| SCREEN TECHNOLOGY | OLED TV |
| DISPLAY SIZE INCH | 65.0 " |
| RESOLUTION | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| OPERATING SYSTEM | GOOGLE TV |
| SMART TV | Yes |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | 65OLED820 4K Ultra HD OLED |
| SCREEN TECHNOLOGY: | OLED TV |
| DISPLAY SIZE INCH: | 65.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 164.0 см |
| RESOLUTION: | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| PICTURE MOTION: | 144 Hz |
| DIGITAL TUNER: | DVB-T2/C/S2 |
| OPERATING SYSTEM: | GOOGLE TV |
| SMART TV: | Yes |
| IMAGE TECHNOLOGY: | PERFECT NATURAL MOTION |
| HDR: | HDR10+ |
| SOUND TECHNOLOGY: | DOLBY ATMOS |
| SOUND TECHNOLOGY: | CLEAR DIALOGUE, DTS:X |
| BLUETOOTH: | Yes |
| PROCESSOR: | P5 AI PERFECT PICTURE |
| OTHER FUNCTIONS: | AMBILIGHT |
| WI-FI: | Yes |
| Number of HDMI inputs: | 4 |
| Number of USB ports: | 2 |
| LAN: | Yes |
| OPTICAL OUTPUT: | Yes |
| STEREO JACK: | Yes |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| DIMENSION (H, W, D): | 896 X 1444 X 280 |
| WEIGHT: | 27.62 КГ |
| VESA COMPATIBILITY: | 300 X 300 |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | F |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 34.620 kg |
| EAN | 8718863046708 |






































