TV SAMSUNG QE-55S90F 4K Ultra HD OLED TIZEN, 55.0 ", SMART TV
FROM THE BROCHURE
Code: 13977
In stock
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: 55.0 "
Free delivery
i
Order now and pick up from:
"" Today
Expected delivery time from 1 to 4 days.
Price:999.00/1953.87 лв.
See credit plans
from37.64
/
73.62 лв.
interest, fees and APR
PB Лични финанси
10х99.90
/
SCREEN TECHNOLOGY
OLED TV
DISPLAY SIZE INCH
55.0 "
RESOLUTION
4K ULTRA HD 3840 x 2160
OPERATING SYSTEM
TIZEN
SMART TV
Yes
BrandSAMSUNG
MODEL:
QE-55S90F 4K Ultra HD OLED
SCREEN TECHNOLOGY:
OLED TV
DISPLAY SIZE INCH:
55.0 "
DISPLAY SIZE SM:
RESOLUTION:
4K ULTRA HD 3840 x 2160
PICTURE MOTION:
144 Hz
DIGITAL TUNER:
DVB-T2/C/S2
OPERATING SYSTEM:
TIZEN
SMART TV:
Yes
IMAGE TECHNOLOGY:
SELF-ILLUMINATING PIXELS
HDR:
HDR10+
SOUND TECHNOLOGY:
OBJECT TRACKING SOUND
SOUND TECHNOLOGY:
Q-SYMPHONY, DOLBY ATMOS
BLUETOOTH:
PROCESSOR:
NQ4 AI GEN3
OTHER FUNCTIONS:
AMBIENT MODE, MULTI-VIEW
WI-FI:
Number of HDMI inputs:
4
Number of USB ports:
2
LAN:
OPTICAL OUTPUT:
REMOTE CONTROL:
DIMENSION (H, W, D):
773 x 1225 x 265
WEIGHT:
15.9 КГ
VESA COMPATIBILITY:
DIFFERENT SIZE:
48", 65", 77", 83"