TV SONY XR-55A80L 4K Ultra HD OLED GOOGLE TV, 55.0 ", SMART TV
Code: 10576
In stock
Rating: ( from 2 reviews )
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: 55.0 "
Free delivery
i
Order now and pick up from:
"" Today
Expected delivery time from 1 to 4 days.
Price:1199.00/2345.04 лв.
See credit plans
from45.17
/
88.34 лв.
SCREEN TECHNOLOGY
OLED TV
DISPLAY SIZE INCH
55.0 "
RESOLUTION
4K ULTRA HD 3840 x 2160
OPERATING SYSTEM
GOOGLE TV
SMART TV
Yes
BrandSONY
MODEL:
XR-55A80L 4K Ultra HD OLED
SCREEN TECHNOLOGY:
OLED TV
DISPLAY SIZE INCH:
55.0 "
DISPLAY SIZE SM:
139.0 см
RESOLUTION:
4K ULTRA HD 3840 x 2160
PICTURE MOTION:
XR OLED MOTION
DIGITAL TUNER:
DVB-T/T2/C/S
OPERATING SYSTEM:
GOOGLE TV
SMART TV:
Yes
IMAGE TECHNOLOGY:
XR OLED CONTRAST PRO
IMAGE TECHNOLOGY:
XR TRILUMINOS PRO, 4K/120 FPS
HDR:
HDR10
SOUND TECHNOLOGY:
ACOUSTIC SURFACE AUDIO
SOUND TECHNOLOGY:
ACOUSTIC AUTO CALIBRATION
BLUETOOTH:
PROCESSOR:
COGNITIVE PROCESSOR XR™
OTHER FUNCTIONS:
GOOGLE TV, BRAVIA CORE™
WI-FI:
Number of HDMI inputs:
4
Number of USB ports:
2
LAN:
OPTICAL OUTPUT:
REMOTE CONTROL:
DIMENSION (H, W, D):
738 x 1227 x 327
WEIGHT:
18.8 КГ
VESA COMPATIBILITY:
30СМ X 30СМ
DIFFERENT SIZE:
65", 77"