| SCREEN TECHNOLOGY | LED TV |
| DISPLAY SIZE INCH | 24.0 " |
| RESOLUTION | HD READY 1366 x 768 |
| PICTURE MOTION | 60 Hz |
| OPERATING SYSTEM | GOOGLE TV |
| SMART TV | Yes |
| Brand | THOMSON |
| MODEL: | 24HG2S15CW 12V LED |
| SCREEN TECHNOLOGY: | LED TV |
| DISPLAY SIZE INCH: | 24.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 60.0 см |
| RESOLUTION: | HD READY 1366 x 768 |
| PICTURE MOTION: | 60 Hz |
| DIGITAL TUNER: | DVB-T2/C/S2 |
| OPERATING SYSTEM: | GOOGLE TV |
| SMART TV: | Yes |
| SOUND TECHNOLOGY: | DOLBY AUDIO |
| BLUETOOTH: | Yes |
| WI-FI: | Yes |
| Number of HDMI inputs: | 3 |
| Number of USB ports: | 2 |
| LAN: | Yes |
| OPTICAL OUTPUT: | Yes |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| DIMENSION (H, W, D): | 353 x 535 x 151 |
| VESA COMPATIBILITY: | 100 X 100 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 9120106663334 |





































