| OUTLET | HORIZONTAL |
| CAPACITY OF THE FLUSHING SYST | 6.00 L |
| BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM | DOUBLE |
| BIDET FIXTURE | No |
| WC COVER | Yes |
| WC COVER MATERIAL | DUROPLAST |
| LENGTH | 610.00 мм |
| WIDTH | 350.00 мм |
| HEIGHT | 760.00 мм |
| WARRANTY ARMATURE | 3 Год. |
| Brand | VIDIMA |
| MODEL: | KORONA |
| TYPE: | МОНОБЛОК |
| MATERIAL: | КЕРАМИКА |
| OUTLET: | HORIZONTAL |
| COLOUR: | БЯЛ |
| CAPACITY OF THE FLUSHING SYST: | 6.00 L |
| BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM: | DOUBLE |
| BIDET FIXTURE: | No |
| WC COVER: | Yes |
| LENGTH: | 610.00 мм |
| WIDTH: | 350.00 мм |
| HEIGHT: | 760.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ГАРАНЦИЯ АРМАТУРА 3 ГОДИНИ |
| WARRANTY CERAMICS: | 15 Год. |
| WARRANTY ARMATURE: | 3 Год. |
| EAN | 3800828001244 |




