| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| COLOUR | БЯЛ |
| BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM | SINGLE |
| CAPACITY OF THE FLUSHING SYST | 7.00 L |
| LENGTH | 130.00 мм |
| WIDTH | 470.00 мм |
| HEIGHT | 390.00 мм |
| Brand | САНИТА ПЛАСТ |
| MATERIAL: | ПЛАСТМАСА |
| COLOUR: | БЯЛ |
| BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM: | SINGLE |
| CAPACITY OF THE FLUSHING SYST: | 7.00 L |
| LENGTH: | 130.00 мм |
| WIDTH: | 470.00 мм |
| HEIGHT: | 390.00 мм |
| EAN | 3800209720016 |


