| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| COLOUR | БЯЛ |
| BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM | SINGLE |
| CAPACITY OF THE FLUSHING SYST | 6.00 L |
| LENGTH | 360.00 мм |
| WIDTH | 150.00 мм |
| HEIGHT | 373.00 мм |
| Brand | NIKIPLAST |
| MODEL: | MD2S1T1 |
| MATERIAL: | ПЛАСТМАСА |
| COLOUR: | БЯЛ |
| BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM: | SINGLE |
| CAPACITY OF THE FLUSHING SYST: | 6.00 L |
| LENGTH: | 360.00 мм |
| WIDTH: | 150.00 мм |
| HEIGHT: | 373.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | С ИЗОЛАЦИЯ ПРОТИВ КОНДЕНЗ |
| EAN | 3800222591310 |


