| COLOUR | БЯЛ |
| SOFT CLOSE | Yes |
| LENGTH | 448.00 мм |
| WIDTH | 364.00 мм |
| Brand | CEDO |
| MODEL: | SONORA |
| MATERIAL: | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| COLOUR: | БЯЛ |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| LENGTH: | 448.00 мм |
| WIDTH: | 364.00 мм |
| EAN | 4016959175870 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| COLOUR | БЯЛ |
| SOFT CLOSE | Yes |
| LENGTH | 448.00 мм |
| WIDTH | 364.00 мм |
| Brand | CEDO |
| MODEL: | SONORA |
| MATERIAL: | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| COLOUR: | БЯЛ |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| LENGTH: | 448.00 мм |
| WIDTH: | 364.00 мм |
| EAN | 4016959175870 |