| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ДЪЛЖИНА | 448.00 мм |
| ШИРИНА | 364.00 мм |
| Марка | CEDO |
| МОДЕЛ: | SONORA |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| ДЪЛЖИНА: | 448.00 мм |
| ШИРИНА: | 364.00 мм |
| EAN | 4016959175870 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ДЪЛЖИНА | 448.00 мм |
| ШИРИНА | 364.00 мм |
| Марка | CEDO |
| МОДЕЛ: | SONORA |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| ДЪЛЖИНА: | 448.00 мм |
| ШИРИНА: | 364.00 мм |
| EAN | 4016959175870 |