| COLOUR | БЯЛ |
| SOFT CLOSE | Yes |
| EASY REMOVAL | Yes |
| LENGTH | 459.00 мм |
| WIDTH | 362.00 мм |
| Brand | GROHE |
| MODEL: | BAU CERAMIC |
| MATERIAL: | ДУРОПЛАСТ |
| COLOUR: | БЯЛ |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| EASY REMOVAL: | Yes |
| LENGTH: | 459.00 мм |
| WIDTH: | 362.00 мм |
| WARRANTY SANITARY: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4005176450020 |


