| COLOUR | ЧЕРЕН МАТ |
| SOFT CLOSE | Yes |
| EASY REMOVAL | Yes |
| LENGTH | 445.00 мм |
| WIDTH | 365.00 мм |
| Brand | IDEALSTANDARD |
| MODEL: | TESI |
| MATERIAL: | ДУРОПЛАСТ |
| COLOUR: | ЧЕРЕН МАТ |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| EASY REMOVAL: | Yes |
| LENGTH: | 445.00 мм |
| WIDTH: | 365.00 мм |
| EAN | 8014140485520 |


