| LENGTH | 460.00 мм |
| WIDTH | 390.00 мм |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL: | ICST 796 |
| LENGTH: | 460.00 мм |
| WIDTH: | 390.00 мм |
| WARRANTY SANITARY: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354219863 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| LENGTH | 460.00 мм |
| WIDTH | 390.00 мм |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL: | ICST 796 |
| LENGTH: | 460.00 мм |
| WIDTH: | 390.00 мм |
| WARRANTY SANITARY: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354219863 |