| ДЪЛЖИНА | 460.00 мм |
| ШИРИНА | 390.00 мм |
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ: | ICST 796 |
| ДЪЛЖИНА: | 460.00 мм |
| ШИРИНА: | 390.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ САНИТАРИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354219863 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ДЪЛЖИНА | 460.00 мм |
| ШИРИНА | 390.00 мм |
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ: | ICST 796 |
| ДЪЛЖИНА: | 460.00 мм |
| ШИРИНА: | 390.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ САНИТАРИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354219863 |