| COLOUR | БЯЛ |
| SOFT CLOSE | No |
| LENGTH | 415.00 мм |
| WIDTH | 350.00 мм |
| Brand | VIDIMA |
| MODEL: | КОРОНА |
| MATERIAL: | ДУРОПЛАСТ |
| COLOUR: | БЯЛ |
| SOFT CLOSE: | No |
| LENGTH: | 415.00 мм |
| WIDTH: | 350.00 мм |
| WARRANTY SANITARY: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800828009646 |





| COLOUR | БЯЛ |
| SOFT CLOSE | No |
| LENGTH | 415.00 мм |
| WIDTH | 350.00 мм |
| Brand | VIDIMA |
| MODEL: | КОРОНА |
| MATERIAL: | ДУРОПЛАСТ |
| COLOUR: | БЯЛ |
| SOFT CLOSE: | No |
| LENGTH: | 415.00 мм |
| WIDTH: | 350.00 мм |
| WARRANTY SANITARY: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800828009646 |