| COLOUR | БЯЛ |
| SOFT CLOSE | Yes |
| EASY REMOVAL | Yes |
| LENGTH | 420.00 мм |
| WIDTH | 358.00 мм |
| Brand | NIKIPLAST |
| MODEL: | ИРИС |
| MATERIAL: | ПЛАСТМАСА |
| COLOUR: | БЯЛ |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| EASY REMOVAL: | Yes |
| LENGTH: | 420.00 мм |
| WIDTH: | 358.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | В К-КТ С РАЗДВИЖЕН ШАРНИР |
| WARRANTY SANITARY: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800222591402 |





