| POWER | 970 W |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | TAT3P423 |
| POWER: | 970 W |
| FROZEN BREAD BUTTON: | Yes |
| REHEAT: | Yes |
| STOP: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.200 kg |
| EAN | 4242005188635 |








i
"" Today
| POWER | 970 W |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | TAT3P423 |
| POWER: | 970 W |
| FROZEN BREAD BUTTON: | Yes |
| REHEAT: | Yes |
| STOP: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.200 kg |
| EAN | 4242005188635 |