| POWER | 950 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC AND METAL |
| SPEED LEVELS | 8 |
| CABLE LENGTH | 0.80 м |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | HD2692/90 |
| POWER: | 950 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| SPEED LEVELS: | 8 |
| FROZEN BREAD BUTTON: | Yes |
| REHEAT: | Yes |
| STOP: | Yes |
| THERMOSTAT: | Yes |
| REMOVABLE CRUMB TRAY: | Yes |
| EVEN TOASTING: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 0.80 м |
| DIMENSIONS: | 120X402X190 |
| COLOUR: | ЧЕРЕН И ИНОКС |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.090 kg |
| EAN | 8710103821083 |











