| POWER | 970 W |
| SPEED LEVELS | 6 |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | TAT4P424 |
| POWER: | 970 W |
| SPEED LEVELS: | 6 |
| FROZEN BREAD BUTTON: | Yes |
| REHEAT: | Yes |
| ONE SIDE TOASTING: | No |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН/ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.380 kg |
| EAN | 4242005188666 |









i
"" Today
| POWER | 970 W |
| SPEED LEVELS | 6 |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | TAT4P424 |
| POWER: | 970 W |
| SPEED LEVELS: | 6 |
| FROZEN BREAD BUTTON: | Yes |
| REHEAT: | Yes |
| ONE SIDE TOASTING: | No |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН/ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.380 kg |
| EAN | 4242005188666 |