| POWER | 1050 W |
| SPEED LEVELS | 6 |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | TAT7S25 |
| POWER: | 1050 W |
| SPEED LEVELS: | 6 |
| FROZEN BREAD BUTTON: | Yes |
| REHEAT: | Yes |
| STOP: | Yes |
| COLOUR: | ИНОКС |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.200 kg |
| EAN | 4242002909097 |










i
"" in 4 days
| POWER | 1050 W |
| SPEED LEVELS | 6 |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | TAT7S25 |
| POWER: | 1050 W |
| SPEED LEVELS: | 6 |
| FROZEN BREAD BUTTON: | Yes |
| REHEAT: | Yes |
| STOP: | Yes |
| COLOUR: | ИНОКС |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.200 kg |
| EAN | 4242002909097 |