| POWER | 800 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| SPEED LEVELS | 9 |
| Brand | BUYDEEM |
| MODEL: | DT730E-IG |
| POWER: | 800 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| SPEED LEVELS: | 9 |
| FROZEN BREAD BUTTON: | Yes |
| REHEAT: | Yes |
| STOP: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6950386612608 |







i
"" in 4 days
| POWER | 800 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| SPEED LEVELS | 9 |
| Brand | BUYDEEM |
| MODEL: | DT730E-IG |
| POWER: | 800 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| SPEED LEVELS: | 9 |
| FROZEN BREAD BUTTON: | Yes |
| REHEAT: | Yes |
| STOP: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.900 kg |
| EAN | 6950386612608 |