| POWER | 1800 W |
| SPEED LEVELS | 7 |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | TAT7S45 |
| POWER: | 1800 W |
| SPEED LEVELS: | 7 |
| FROZEN BREAD BUTTON: | Yes |
| REHEAT: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.220 kg |
| EAN | 4242005087396 |







i
"" Today
| POWER | 1800 W |
| SPEED LEVELS | 7 |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | TAT7S45 |
| POWER: | 1800 W |
| SPEED LEVELS: | 7 |
| FROZEN BREAD BUTTON: | Yes |
| REHEAT: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.220 kg |
| EAN | 4242005087396 |