| POWER | 1600 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| SPEED LEVELS | 6 |
| Brand | RUSSELL HOBBS |
| MODEL: | DISTINCTIONS 2S 26432-56 |
| POWER: | 1600 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| SPEED LEVELS: | 6 |
| FROZEN BREAD BUTTON: | Yes |
| REHEAT: | Yes |
| STOP: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| COLOUR: | СИВ |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.798 kg |
| EAN | 5038061141665 |








