| МОЩНОСТ | 1600 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 6 |
| Марка | RUSSELL HOBBS |
| МОДЕЛ: | DISTINCTIONS 2S 26432-56 |
| МОЩНОСТ: | 1600 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 6 |
| БУТОН ЗА ЗАМРАЗЕН ХЛЯБ: | Да |
| ФУНКЦИЯ ПРЕТОПЛЯНЕ: | Да |
| ПРЕДВАРИТЕЛЕН СТОП: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.798 kg |
| EAN | 5038061141665 |








