| МОЩНОСТ | 1800 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 7 |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | TAT7S45 |
| МОЩНОСТ: | 1800 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 7 |
| БУТОН ЗА ЗАМРАЗЕН ХЛЯБ: | Да |
| ФУНКЦИЯ ПРЕТОПЛЯНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.220 kg |
| EAN | 4242005087396 |







i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 1800 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 7 |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | TAT7S45 |
| МОЩНОСТ: | 1800 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 7 |
| БУТОН ЗА ЗАМРАЗЕН ХЛЯБ: | Да |
| ФУНКЦИЯ ПРЕТОПЛЯНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.220 kg |
| EAN | 4242005087396 |