| МОЩНОСТ | 1600 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 6 |
| Марка | ARIETE |
| МОДЕЛ: | VINTAGE POSITANO |
| МОЩНОСТ: | 1600 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 6 |
| БУТОН ЗА ЗАМРАЗЕН ХЛЯБ: | Да |
| ФУНКЦИЯ ПРЕТОПЛЯНЕ: | Да |
| ПОДВИЖНА ТАВИЧКА ЗА ТРОХИ: | Да |
| РАВНОМЕРНО ПРЕПИЧАНЕ: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.450 kg |
| EAN | 8003705122819 |














