| МОЩНОСТ | 1550 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ |
| Марка | RUSSELL HOBBS |
| МОДЕЛ: | LUNA STONЕ |
| МОЩНОСТ: | 1550 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| БУТОН ЗА ЗАМРАЗЕН ХЛЯБ: | Да |
| ФУНКЦИЯ ПРЕТОПЛЯНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.408 kg |
| EAN | 5038061135350 |











