| POWER | 850 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| SPEED LEVELS | 7 |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | T 850 BK |
| POWER: | 850 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| SPEED LEVELS: | 7 |
| FROZEN BREAD BUTTON: | Yes |
| STOP: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.600 kg |
| EAN | 3838942049026 |












