| POWER | 900 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| SPEED LEVELS | 7 |
| Brand | BLACK&DECKER |
| MODEL: | BXTO900E |
| POWER: | 900 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| SPEED LEVELS: | 7 |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.900 kg |
| EAN | 8432406600065 |







i
"" Today



| POWER | 900 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| SPEED LEVELS | 7 |
| Brand | BLACK&DECKER |
| MODEL: | BXTO900E |
| POWER: | 900 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| SPEED LEVELS: | 7 |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.900 kg |
| EAN | 8432406600065 |