| POWER | 900 W |
| SPEED LEVELS | 6 |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-207 |
| POWER: | 900 W |
| SPEED LEVELS: | 6 |
| FROZEN BREAD BUTTON: | Yes |
| REHEAT: | Yes |
| STOP: | Yes |
| COLOUR: | ИНОКС/ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.740 kg |
| EAN | 5202561512151 |







i
"" Today
| POWER | 900 W |
| SPEED LEVELS | 6 |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-207 |
| POWER: | 900 W |
| SPEED LEVELS: | 6 |
| FROZEN BREAD BUTTON: | Yes |
| REHEAT: | Yes |
| STOP: | Yes |
| COLOUR: | ИНОКС/ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.740 kg |
| EAN | 5202561512151 |