| POWER | 1000 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| SPEED LEVELS | 7 |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | MYTOAST |
| POWER: | 1000 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| SPEED LEVELS: | 7 |
| STOP: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.055 kg |
| EAN | 8414234606471 |







i
"" in 4 days

| POWER | 1000 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| SPEED LEVELS | 7 |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | MYTOAST |
| POWER: | 1000 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| SPEED LEVELS: | 7 |
| STOP: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.055 kg |
| EAN | 8414234606471 |