| МОЩНОСТ | 1000 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 7 |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | MYTOAST |
| МОЩНОСТ: | 1000 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 7 |
| ПРЕДВАРИТЕЛЕН СТОП: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.055 kg |
| EAN | 8414234606471 |
















