| МОЩНОСТ | 900 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 7 |
| Марка | BLACK&DECKER |
| МОДЕЛ: | BXTO900E |
| МОЩНОСТ: | 900 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 7 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.900 kg |
| EAN | 8432406600065 |














