| МОЩНОСТ | 1200 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 6 |
| Марка | SOLAC |
| МОДЕЛ: | BUON GIORNO DOUBLE TL5421 |
| МОЩНОСТ: | 1200 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 6 |
| ПРЕДВАРИТЕЛЕН СТОП: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.590 kg |
| EAN | 8433766600641 |








i
"" Днес
Насладете се на най-добрите тостове благодарение на тостера Buon Giorno Double, 1200 W тостер с два дълги гнезда, в който можете да препечете две филийки селски хляб или 4 филийки хляб едновременно. Включва въртящ се селектор, с който можете да избирате между 6 нива на препичане.
Включва система за самоцентриране, която гарантира, че двете страни на хляба са на еднакво разстояние от нагревателните елементи на тостера, така че можете да се насладите на хомогенно препичане и от двете страни. Когато тостът е готов, тостерът ще се деактивира, като повдигне тоста навън.
Можете да спрете процеса на препичане по всяко време, просто като натиснете функцията Отказ, която автоматично ще повдигне тоста навън.
Този тостер включва практична метална тава за трохи, която се сваля и се почиства много лесно. Съхранявайте го лесно във всяко чекмедже или килер благодарение на кабелния корпус в долната част.
| МОЩНОСТ | 1200 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 6 |
| Марка | SOLAC |
| МОДЕЛ: | BUON GIORNO DOUBLE TL5421 |
| МОЩНОСТ: | 1200 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 6 |
| ПРЕДВАРИТЕЛЕН СТОП: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.590 kg |
| EAN | 8433766600641 |