| POWER | 1000 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| SPEED LEVELS | 7 |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | T1000E |
| POWER: | 1000 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| SPEED LEVELS: | 7 |
| FROZEN BREAD BUTTON: | Yes |
| REHEAT: | Yes |
| STOP: | Yes |
| COLOUR: | ИНОКС |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3838942136108 |



i
"" Today
| POWER | 1000 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| SPEED LEVELS | 7 |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | T1000E |
| POWER: | 1000 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| SPEED LEVELS: | 7 |
| FROZEN BREAD BUTTON: | Yes |
| REHEAT: | Yes |
| STOP: | Yes |
| COLOUR: | ИНОКС |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.200 kg |
| EAN | 3838942136108 |