| POWER | 1250 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| SPEED LEVELS | 7 |
| Brand | KITCHENAID |
| MODEL: | 5KMT2204EMS |
| POWER: | 1250 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| SPEED LEVELS: | 7 |
| FROZEN BREAD BUTTON: | Yes |
| REHEAT: | Yes |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.000 kg |
| EAN | 5413184170240 |










