| МОЩНОСТ | 1250 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 7 |
| Марка | KITCHENAID |
| МОДЕЛ: | 5KMT2204EMS |
| МОЩНОСТ: | 1250 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 7 |
| БУТОН ЗА ЗАМРАЗЕН ХЛЯБ: | Да |
| ФУНКЦИЯ ПРЕТОПЛЯНЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 6.000 kg |
| EAN | 5413184170240 |










