| POWER | 950 W |
| Brand | SMEG |
| MODEL: | TSF01RDEU |
| POWER: | 950 W |
| FROZEN BREAD BUTTON: | Yes |
| REHEAT: | Yes |
| STOP: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8017709186968 |





i
"" in 4 days
| POWER | 950 W |
| Brand | SMEG |
| MODEL: | TSF01RDEU |
| POWER: | 950 W |
| FROZEN BREAD BUTTON: | Yes |
| REHEAT: | Yes |
| STOP: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8017709186968 |