| МОЩНОСТ | 950 W |
| Марка | SMEG |
| МОДЕЛ: | TSF01RDEU |
| МОЩНОСТ: | 950 W |
| БУТОН ЗА ЗАМРАЗЕН ХЛЯБ: | Да |
| ФУНКЦИЯ ПРЕТОПЛЯНЕ: | Да |
| ПРЕДВАРИТЕЛЕН СТОП: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8017709186968 |





i
"" до 4 дни
| МОЩНОСТ | 950 W |
| Марка | SMEG |
| МОДЕЛ: | TSF01RDEU |
| МОЩНОСТ: | 950 W |
| БУТОН ЗА ЗАМРАЗЕН ХЛЯБ: | Да |
| ФУНКЦИЯ ПРЕТОПЛЯНЕ: | Да |
| ПРЕДВАРИТЕЛЕН СТОП: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8017709186968 |