| POWER | 950 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| SPEED LEVELS | 7 |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | VINTAGE MINT TO950X |
| POWER: | 950 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| SPEED LEVELS: | 7 |
| FROZEN BREAD BUTTON: | Yes |
| REHEAT: | Yes |
| STOP: | Yes |
| DISPLAY: | No |
| REMOVABLE CRUMB TRAY: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.520 kg |
| EAN | 8414234606969 |



















