| POWER | 900 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| SPEED LEVELS | 7 |
| Brand | UFESA |
| MODEL: | TT7365 |
| POWER: | 900 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| SPEED LEVELS: | 7 |
| COLOUR: | БЯЛ/ЧЕРВЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.416 kg |
| EAN | 8422160045479 |







i
"" Today

| POWER | 900 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| SPEED LEVELS | 7 |
| Brand | UFESA |
| MODEL: | TT7365 |
| POWER: | 900 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| SPEED LEVELS: | 7 |
| COLOUR: | БЯЛ/ЧЕРВЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.416 kg |
| EAN | 8422160045479 |