| МОЩНОСТ | 900 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 7 |
| Марка | UFESA |
| МОДЕЛ: | TT7365 |
| МОЩНОСТ: | 900 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 7 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ/ЧЕРВЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.416 kg |
| EAN | 8422160045479 |













