| USAGE | MULTI |
| MAXIMUM LENGTH | 21.00 мм |
| CASE | Yes |
| Brand | BRAUN |
| MODEL: | AIO3560 BLK |
| USAGE: | MULTI |
| CORDLESS USAGE: | Yes |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| CORDLESS WORKING TIME: | 50 мин |
| MINIMUM LENGTH: | 3.00 мм |
| MAXIMUM LENGTH: | 21.00 мм |
| CASE: | Yes |
| CLEANING BRUSH: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.413 kg |
| EAN | 8700216429511 |




















