| USAGE | MULTI |
| BATTERY LEVEL INDICATOR | Yes |
| MAXIMUM LENGTH | 21.00 мм |
| CASE | Yes |
| Brand | BRAUN |
| MODEL: | AIO7540 BLU |
| USAGE: | MULTI |
| CORDLESS USAGE: | Yes |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| QUICK CHARGE: | Yes |
| CORDLESS WORKING TIME: | 120 мин |
| BATTERY LEVEL INDICATOR: | Yes |
| MINIMUM LENGTH: | 3.00 мм |
| MAXIMUM LENGTH: | 21.00 мм |
| WATER RESISTANT: | Yes |
| NOSE AND EAR ATTACHMENT: | Yes |
| CASE: | Yes |
| CLEANING BRUSH: | Yes |
| COLOUR: | СИН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.529 kg |
| EAN | 8700216429016 |

















